УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » Завершити будівельний сезон на Кіровоградщині дорожники планують без затримок

Завершити будівельний сезон на Кіровоградщині дорожники планують без затримок

Виробнича нарада з підрядниками пройшла сьогодні у Службі автомобільних доріг у Кіровоградській області. Приєднався до наради і заступник голови облдержадміністрації Сергій Осінський.

  • Останні чотири роки наша область показала гарні результати в плані обсягів та темпів проведення ремонту доріг, тож цього року ми теж повинні не відставати від них і надолужити те, що завадили вчасно зробити погоді чи інші фактори, - зазначив Сергій Олександрович.

Він також додав, що Кіровоградська ОДА готова підтримувати Службу автодоріг, аби якомога швидше вивести дороги області на новий, якісний рівень.

Представники підрядних організацій, що виконують ремонтні роботи на об’єктах відзвітували про стан справ, орієнтовні терміни здачі робіт та проблеми, які виникають в ході ремонту. Так, через несприятливі погодні умови дещо затрималися на земельних роботах під час реконструкції відрізку дороги Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв км 103-107 (поблизу села Полтавка Компаніївського району). Втім, виконавці обіцяють вчасно завершити ремонт.

На інших ділянках суттєвих питань, які могли б затримати введення в експлуатацію відремонтованих відрізків немає, тож до кінця будівельного сезону всі розпочаті роботи будуть виконані у повному обсязі.

Начальник Служби Вадим Коюденко наголосив на тому, що на кожному етапі ремонту повинна бути проведена лабораторна експертиза, яка підтвердить якість матеріалів та дотримання передбачених технологій.

  • Я вкотре повторюю, що влаштування верхнього шару ЩМА не може проводитися пізніше 15 жовтня, тож потурбуйтеся про те, щоб всі роботи з асфальтобетоном були завершені до цього часу, - акцентував Вадим Коюденко. – І пам’ятайте, що у разі виявлення недоліків, ви повинні будете ліквідувати їх за власний рахунок, тож у ваших інтересах працювати якісно, оперативно та відповідально. Оплату за виконані обсяги Служба проводить лише при наявності позитивних висновків лабораторних досліджень ДП «Дорожній контроль якості».

На разі на замовлення Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області ремонтні роботи ведуться у трьох напрямках – на Миколаїв, на Полтаву та на Умань. На дорозі Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв в роботі 4 ділянки (км 146+500 – км 151+500, км 103+000 – км 103+800 – поточний середній ремонт, км 107+800 – км 111+800, км 103+800 – км 107+800 - реконструкція). На дорозі Полтава-Олександрія – одна ділянка (км 150+000 – км 155+000) та одна ділянка на а/д Стрий-Знам’янка (км 626+200 – км 631+200) – там ведеться поточний середній ремонт.

Нагадаємо, роботи виконуються за підтримки Уряду та Укравтодору за рахунок коштів державного бюджету.

Прес-служба САД у Кіровоградській області