УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » Захурделило. Дорожники Кіровоградщини всю ніч розчищали дороги від снігу

Захурделило. Дорожники Кіровоградщини всю ніч розчищали дороги від снігу

Перша хурделиця традиційно прийшла надвечір, тож прибирати засніженість на дорогах довелося протягом всієї ночі. Подекуди дорожня техніка й зараз продовжує працювати.

Станом на 07.00 проїзд дорогами Кіровоградщини забезпечено. Вночі виникали короткочасні ускладнення з проїздом у п’яти районах.

В Новоархангельскому, поблизу  с. Станіславове, а/д М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка. Складна ситуація на цій же дорозі залишається у Великій Висці, техніка працює безперебійно до тепер.

Ускладнився проїзд і на Південному обході м.Кропивницький поблизу села Соколівське – перекинувся причеп КАМазу і перекрив рух для транспорту. Силами дорожних працівників техніку оперативно підняли і рух відновився.

Також ускладнення виникали в Олександрійському районі на дорозі М-22 Полтава-Олександрія поблизу села Олексіївка та в Благовіщенському районі біля села Пушкове на дорозі Н-24 Благовіщенське-Миколаїв.

Всього на ліквідації зимової слизькості були задіяні 179 дорожніх працівників та 136 одиниць техніки і механізмів.

Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області та районні підрозділи ДП «Кіровоградський облавтодор» працюють у посиленому цілодобовому режимі.

У разі ускладнень проїзду – повідомляйте диспетчера Служби за телефоном: 068 664 64 22.

 

Прес-служба САД у Кіровоградській області