Служба автомобільних доріг
у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » ЗАЯВА ПРО НАМІРИ ТА ЕКОЛОГІЧНІ НАСЛІДКИ

ЗАЯВА ПРО НАМІРИ ТА ЕКОЛОГІЧНІ НАСЛІДКИ

ЗАЯВА  ПРО  НАМІРИ  ТА  ЕКОЛОГІЧНІ  НАСЛІДКИ

реконструкції автомобільної дороги державного значення Т-12-05 Кропивницький – Нова Прага – Олександрія на ділянці км 48+500 – км 51+500, Кіровоградська область.

 

Замовник: Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області.

Поштова адреса: 25015, м. Кропивницький, вул. Полтавська, 38, тел. +380522-37-83-01

Генпроектувальник: ПП «Парк Нових Технологій»

Поштова адреса: 02140, м. Київ, пр-т. Бажана, 12, 3 секція, 18 поверх,  тел. 8(044) 507-23-80.

Виконавець ОВНС: ПП «Парк Нових Технологій».

З метою реалізації транспортної стратегії України  та державної цільової економічної програми розвитку автомобільних доріг  загального користування на 2018-2022 роки розробляється проект реконструкції автомобільної дороги державного значення Т-12-05 Кропивницький – Нова Прага – Олександрія на ділянці км 48+500 – км 51+500, Кіровоградська область.

Враховуючи існуючі умови руху, пропускну спроможність дороги і зростання інтенсивності руху, виникла необхідність у виконанні проекту, в якому передбачено реконструкцію автомобільної дороги на ділянці км 48+500 – км 51+500 з будівництвом нового мосту через р. Бешка поруч з існуючим.

Для підвищення умов безпеки і організації руху передбачено впорядкування і доведення технічних параметрів автомобільної дороги до нормативних ІІ категорії, збільшення жорсткості поверхні проїзної частини, встановлення огородження, облаштування ділянки дорожніми знаками, влаштування розмітки з використанням сучасних матеріалів.

При проведенні планової діяльності будуть враховані екологічні, санітарно-гігієнічні, протипожежні, містобудівельні й територіальні обмеження згідно діючих нормативних документів та галузевих будівельних норм ГБН В. 23-218-007:2012 «Екологічні вимоги до автомобільних доріг (проектування)». Проектом передбачено ряд заходів по зниженню навантаження на навколишнє середовище та забезпечення його нормативного стану.

Введення в дію об’єкта забезпечить кращий рух транспорту незалежно від пори року і природних умов, позитивно вплине на: екологічний та санітарний стан прилеглих населених пунктів, експлуатаційні якості дороги, швидкість та комфорт проїзду, безпеку дорожнього руху, у тому числі транспортні перевезення.

Передбачене обов’язкове проведення державної комплексної  експертизи проекту.

Ознайомитися з проектними матеріалами та внести пропозиції можна за адресою замовника або генпроектувальника.