Служба автомобільних доріг
у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » За крок до зими. Кіровоградщина готує дорожнє господарство до сезону (ФОТО)

За крок до зими. Кіровоградщина готує дорожнє господарство до сезону (ФОТО)

Заготівля протиожеледних сумішей, паливних матеріалів, підготовка техніки та пунктів обігріву – завдання номер один для філій ДП «Кіровоградський облавтодор», які будуть забезпечувати проїзд автотранспорту в осінньо-зимовий період на замовлення Служби автомобільних доріг.

На разі у кожній філії наявну техніку, що буде задіяна в роботі, ремонтують та підфарбовують, паралельно готують комплекти зимових знаків та снігозатримуючі щити.

  • Синоптики прогнозують дуже сувору зиму і ми розуміємо, що повинні забезпечити безперебійний проїзд автотранспорту дорогами Кіровоградщини. На жаль, мусимо визнати, що власними силами у разі надзвичайних погодних умов буде важко впоратися, тож заручаємося підтримкою рятувальників та фермерських господарств, у яких є техніка. До того ж, як показує практика попередніх років, снігопади бувають настільки сильні, що попри наші цілодобові дії, все ж утворюються затори. Аби не допустити замерзання водіїв, при наших дорожніх підприємствах ми готуємо кімнати відпочинку. Там сухо і тепло, можна випити гарячого чаю. Там же відпочивають і наші працівники, які в період негод працюють безперервно, - пояснює начальник Служби автодоріг Вадим Коюденко.

Нагадаємо, минулого тижня на нараді у Службі керівники районних філій прозвітували про готовність своїх підприємств до роботи взимку.

Прес-служба САД  у Кіровоградській області