Служба автомобільних доріг
у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » За крок до зими. Дорожники Кіровоградщини активно готують господарство до роботи в негоду

За крок до зими. Дорожники Кіровоградщини активно готують господарство до роботи в негоду

Дорожнє господарство Кіровоградщини готується вступити в зимовий сезон. Триває закупівля посипних матеріалів, підготовка техніки та місць обігріву, аби забезпечити безпечний та безперебійних проїзд транспорту дорогами загального користування області.

За спільним наказом Служби автомобільних доріг та ДП «Кіровоградський облавтодор» кожне підприємство проведе навчання та інструктажі для персоналу, який задіяний безпосередньо в ліквідації наслідків погодних явищ.  Крім того, для зберігання протиожеледних матеріалів підготували 2 стаціонарних  31 тимчасову бази. Загалом на сезон осінь-зима 2019-2020 філії облавтодору планують заготовити майже 42 тис тон піску (залишок минулого сезону – 10530 тон), 6 700 тонн технічної солі (залишок – 1670 тон).

ТОВ «Грандбудлідер», підрядник, який цього року теж займається експлуатаційним утриманням доріг, теж розпочав заготівлю. За потреби 700 тон вже має 140 тон технічної солі, 560 тон фрикційних матеріалів, при плані 3500 тонн.

Також в рамках підготовки до роботи в осінньо-зимовий період  до належного стану привели 14 пунктів обігріву, 16 лінійних виробничих будівель, підготували 2200 погонних метрів снігозатримуючих щитів, закупівля зимового спецодягу для працівників ще триває. Готується до зими і техніка .

Вже підготовлено 5 роторних снігоочищувачів, 49 одиниць навісного обладнання на трактори, 9 бульдозерів, 22 автогрейдери, 37 піскорозкидачів, 31 навантажувач, 1 солерозподілювач та 49 одиниць іншої снігоочисної техніки. Загалом в зимовому утриманні будуть  задіяні більше 250 механізмів.

Зважаючи на досвід попередніх років і погодні «сюрпризи», створюється 10-денний не зменшуваний запас паливно-мастильних матеріалів та укладаються угоди про на залучення сторонньої техніки з організацій різних форм власності для боротьби зі стихією. Оперативний зв’язок між виробничими базами філій та основними дорожніми механізмами налагоджено. Діє і цілодобова лінія зв’язку з оперативним черговим Служби автодоріг, за якою можна повідомляти про ділянки з ускладненим рухом.

Аби максимально чітко та швидко зреагувати на негоду служба автомобільних доріг тісно співпрацює з органами виконавчої влади, ДСНС та національної поліції.

 

Прес-служба САД у Кіровоградській області