Служба автомобільних доріг
у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » З першого вересня на Кіровоградщині запрацює пункт габаритно-вагового контролю на новій ділянці

З першого вересня на Кіровоградщині запрацює пункт габаритно-вагового контролю на новій ділянці

Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області за рахунок коштів державного бюджету побудувала спеціальний майданчик для встановлення там вагів для контролю перевезень вантажів. Окрім того,  облаштували і місце для відстою вантажного транспорту, і зону відпочинку для водіїв. Простору альтанку з великим столом та лавками вже встановили. Організували і місце для клумби. Поки що це просто пляма чорнозему, та незабаром на ній зазеленіє соковита травичка та замайорять яскраві квіти, що радуватимуть око користувачів доріг.

  • Звичайно, цей майданчик – лише крапля в морі. Ми розуміємо, що нам треба більше вагових комплексів, більше цивілізованих місць відпочинку, тому і раді б зробити більше, але виходячи з фінансових можливостей, у цьому році вдалося побудувати лише один майданчик, - пояснює начальник відділу експлуатації Служби автодоріг Олексій Донченко.

Обійшлося будівництво у майже три мільйони.

Нагадаємо. У рамках реформи дорожньої галузі і збільшення фінансування, на Кіровоградщині тривають поточні ремонти одразу на кількох дорогах. Ремонтують ділянками за лінійним принципом на дорогах з найінтенсивнішим рухом – у напрямку Дніпра та Києва.

Прес-служба САД у Кіровоградській області