УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » З Днем захисника України

З Днем захисника України

Цьогоріч ми вже вдруге святкуємо День захисника України у День Козацтва та Покрова Пресвятої Богородиці. Це справжнє свято мужності і звитяги, свято сили і впевненості. Особливо символічним є цей день тепер, коли Україна переживає тяжкі часи у боротьбі з окупантом. І саме від нас з вами, шановні захисники, і залежить її майбутнє.

Сьогоднішнє свято  уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії. І святкують його не лише військові, а й всі, хто так чи інакше захищає нашу землю та буде захищати у майбутньому.

Ми, чоловіки, споконвіків були захисниками – спочатку свого дому, а потім общини й, нарешті, держави. На наших плечах лежить відповідальність за мир та спокій у щоденному житті. Ми оберігаємо тих, на кого опираємося у важку хвилину, хто нас захищає від життєвих негараздів і підтримує нас, наших рідних та близьких.

Сьогодні, як ніколи раніше, хотілося б побажати, щоб подвиги ваші були тільки трудовими, а вороги не наважувалися зазіхати на мирний сон ваших дружин, дітей і матерів. Благополуччя і сил, здоров’я і щастя! Мирного неба і смачного хліба!

Зі святом вас, наші дорогі захисники неньки-України!

 

З повагою, в.о. начальника Служби автодоріг Олег Салов