УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » У Службі автодоріг Кіровоградщини відбулася щотижнева нарада з підрядниками

У Службі автодоріг Кіровоградщини відбулася щотижнева нарада з підрядниками

Щосереди начальник Служби автодоріг Вадим Коюденко збирає на нараду керівників структурних підрозділів та підрядних організацій аби контролювати хід ремонтів, реконструкції та будівництва доріг загального користування.

На сьогоднішній нараді на порядку денному стояло всього одне питання – темпи проведення робіт. Як виявилося, на кількох об’єктах роботи йдуть зі значним відставанням від графіку.

- Ми завершуємо сезон. Погода скоро зіпсується, тому треба максимально ефективно скористатися останніми сонячними днями і завершити роботи з укладання верхніх шарів покриття, - наголосив Вадим Коюденко. – Ви маєте зобов’язання згідно договору, маєте об’єми і терміни, тож я вимагаю, щоб ви всі їх дотримувалися. Ми роботи фінансуємо, ми йдемо вам на зустріч, ми готові сприяти у вирішенні поточних проблем, втім ви повинні більш серйозно підходити до виконання поставлених завдань.

Підрядники ж в свою чергу обґрунтували затримки з просуванням ремонтів. Десь треба витримувати цемент, бо того вимагає технологія, а десь перепоною є банальна бюрократія на шляху замовлення матеріалів, а в когось виник кадровий голод. Та у підсумку зійшлися на тому, що хоча причини затримок і об’єктивні, темпи треба прискорити і завершити роботи на об’єктах до завершення сезону.

Нагадаємо, цього року в Кіровоградській області проводиться поточний середній ремонт одразу на кількох дорогах ділянками, ведеться реконструкція шляхопроводу та нове будівництво об’їзної дороги м. Знам’янка.

 

Прес-служба САД у Кіровоградській області