УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » У розпал будівництва на Об’їзну Знам’янки завітав нардеп Олесь Довгий (ФОТО)

У розпал будівництва на Об’їзну Знам’янки завітав нардеп Олесь Довгий (ФОТО)

До здачі об’єкту буквально рахуються дні, тож увага до роботи дорожників стає більш пильною. Сьогодні на Обхід Знам’янки, де завершуються будівельні роботи, завітав народний обранець Олесь Довгий.

Нардеп разом з першим заступником голови Кіровоградської ОДА Сергієм Коваленко з’ясовували у начальника Служби автодоріг Вадима Коюденко, коли ж таки дорога буде введена в експлуатацію і чи немає перепон, аби завершити роботи в заплановані терміни.

  • Ми йдемо за планом і, як я вже казав очільнику області, до 20-25 травня введемо дорогу в експлуатацію, пояснив Вадим Коюденко. - У нас є чіткі терміни вводу об’єкта, тож я особисто, щоденно слідкую за тим, аби підрядники працювали максимально продуктивно та якісно. До речі, за якістю виконання постійно стежить наша лабораторія.

Об’єкт на фінішній прямій – підрядники завершують влаштування лотків та бетонних монолітів для водовідведення, а також завершили монтаж бар’єрного огородження. Ще тривають роботи з укріплення узбіч та «зачорнення» схилів, після чого залишиться нанести розмітку і встановити дорожні знаки.

Побаченим і Олесь Довгий і Сергій Коваленко залишилися задоволені. Побажали дорожникам не збавляти темпи і розвивати дорожній потенціал регіону.

Нагадаємо, будують дорогу два підрядники - ТОВ «Ростдорстрой» та ПрАТ «Коммунтранс». Додатково у субпідряді працювали і філії ДП «Кіровоградський облавтодор», які влаштовували бетонні лотки водовідведення.

Кошторисна вартість дороги склала  141,5 мільйонів гривень, загальна протяжність – 6,4 км.

Прес-служба САД у Кіровоградській області