УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » У Києві відбулася перша Всеукраїнська дорожня конференція

У Києві відбулася перша Всеукраїнська дорожня конференція

Всеукраїнська дорожня Асоціація, єдина в Україні Асоціація, що об'єднує дорожньо-будівельні компанії, виробників техніки та дорожніх матеріалів, організувала та провела Першу дорожню конференцію.

За інформацією організаторів, учать у ній прийняли провідні дорожні ремонтно-будівельні компанії, виробники техніки та матеріалів, керівники служб автомобільних доріг в областях, керівники облдержадміністрацій, мери міст та ОТГ, міжнародні фінансові організації, експерти дорожньої галузі. Загалом, більше 200 учасників.

Делегація з Кіровоградщини теж поповнила свої знання та досвід під час виступів спікерів  — профільних народних депутатів, заступників міністрів, керівників профільних державних установ та громадських організацій.

Конференція покликана створити найбільш сприятливі умови для дорожньо-будівельного розвитку та втіленню дорожньої реформи в Україні.  

«Ми отримали дуже багато конструктиву від присутніх спікерів, безліч запитань від учасників. За відгуками, кожен отримав те, за чим сюди прийшов. Незабаром ми зберемо усе почуте на конференції в єдину Резолюцію та опублікуємо її публічно. Це буде старт великої спільної роботи бізнесу в обличчі Всеукраїнської дорожньої Асоціації та профільних державних установ. Усім дякую за конструктив та плідну роботу», зазначив Артем Гриненко, Президент Всеукраїнської дорожньої Асоціації.