УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ 15 - 21 ЛИСТОПАДА

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ 15 - 21 ЛИСТОПАДА

У рамках другого десятиліття дій з безпеки дорожнього руху (БДР) 2021 – 2030 рр., в період з 15 по 21 листопада буде проведено ІІ-й етап Тижня безпеки дорожнього руху.

У вказаний період Службою автомобільних доріг у Кіровоградській області заплановано ряд заходів із забезпечення безпеки дорожнього руху:

- перевірка автомобільних доріг загального користування державного значення на їх відповідність схемам організації дорожнього руху, в межах розташування навчальних закладів (шкіл, дитячих садків);

- перевірка наявності відповідних дорожніх знаків на ділянках доріг з підвищеною аварійністю та в місцях концентрації ДТП;

- перевірка санітарного стану зупинок;

- перевірка наявності зовнішнього освітлення та дорожньої розмітки в зонах наземних пішохідних переходів;

 - відновлення дорожніх знаків та розмітки в межах дії залізничних переїздів.

В разі виявлення фактів відсутності дорожніх знаків, їх недостатньої видимості, неестетичного стану, будуть вжиті заходи по ліквідації таких недоліків.
Звертаємося до всіх учасників дорожнього руху долучитись до проведення Тижня з безпеки ДР, у вказаний період і не тільки суворо дотримуватись вимог ПДР, бути толерантними один до одного, не допускати випадків неповаги до пішоходів, тим більше до дітей.
Сподіваємось на розуміння та плідну співпрацю та бажаємо всім учасникам дорожнього руху безаварійних, безпечних та комфортних поїздок і пересувань.