Служба автомобільних доріг
у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » Триває ремонт по дорозі Н-14. Частково вже завершили влаштування ЩМА (ФОТОЗВІТ)

Триває ремонт по дорозі Н-14. Частково вже завершили влаштування ЩМА (ФОТОЗВІТ)

Ремонтно-будівельний сезон на Кіровоградщині у розпалі. Дорожники на замовлення Служби автомобільних доріг активно ремонтують у кількох напрямках одночасно. Найбільше техніки задіяно на дорозі державного значення Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв (Н-14).

Протяжність велика, тож підрядники ремонтують окремими ділянками. На одній з них, протяжністю 5 км, від села Мар'ївка у напрямку Компаніївки вже виконали три основні фази робіт – укріпили конструктивний шар, влаштували  вирівнюючий та завершують укладати верхній шар щебенево-мастикового асфальтобетону. Паралельно розширюють та укріплюють узбіччя.  

Нагадаємо, цьогоріч підтверджено фінансуванням ремонт 16 кілометрів казаної дороги. На об'єкті одночасно працюють два підрядники  - ТОВ «Ростдорстрой» та ТОВ «ДС ПРОМ ГРУП».

Крім ремонту безпосередньо проїжджої частини дорожники облаштують з'їзди на дотичні дороги та підїзди до зупинок громадського транспорту.

Фінансується ремонт з державного бюджету за підтримки Уряду та Укравтодору. Замовником ремонту виступає Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області.

Прес-служба САД