Служба автомобільних доріг
у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » Спільні навчання дорожників, рятувальників та поліції на Кіровоградщині покажуть чи готова область зустріти зиму

Спільні навчання дорожників, рятувальників та поліції на Кіровоградщині покажуть чи готова область зустріти зиму

За крок вже осінь, тому дорожнє господарство Кіровоградщини розпочало активну підготовку до нового сезону. Робота в осінньо-зимовий період часто непередбачувана і вимагає рішучих дій та залучення сторонніх сил і засобів. Роками вже напрацьована практика співпраці дорожників, рятувальників та правоохоронців, аби якомога оперативніше зреагувати на погіршення погодних умов та впорядкувати рух на дорогах.

Вже відбулася робоча нарада щодо підготовки підприємств паливно-енергетичного, житлово-комунального господарства, об’єктів соціальної  сфери та інфраструктури до осінньо-зимового періоду 2019-2020 року та забезпечення його сталого проходження, а також запобігання виникнення  надзвичайних ситуацій на дорогах загального користування. Попереду – командно-штабні навчання територіальної підсистеми цивільного захисту області.  Зокрема перевірять готовність дорожньої техніки до ліквідації наслідків негоди.