УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » Спільні командно-штабні навчання в режимі онлайн про підготовку до роботи в осінньо-зимовий період відбулися у Кіровоградській САД

Спільні командно-штабні навчання в режимі онлайн про підготовку до роботи в осінньо-зимовий період відбулися у Кіровоградській САД

Командно-штабні навчання в режимі онлайн сьогодні спільно проводять Укравтодор, ДСНС, НП, Укртрансбезпека, органи місцевого самоврядування та підприємства, задіяні у осінньо-зимовому утриманні доріг загального користування.

Керівники обласних підрозділів Кіровоградщини зібралися у залі виробничих нарад Служби автомобiльних дорiг у Кіровоградській області.

Обговорюються питання оперативного обміну інформацією та взаємодії у разі виникнення надзвичайних погодних умов для запобігання транспортних заторів та закриття руху на дорогах.

Слід зазначити, що цьогоріч при Укравтодорі діятиме оновлений оперативний штаб, диспетчерська служба якого значно розшириться, як і розшириться його функціональність.

Це дасть змогу якісніше реагувати на виклики стихії. Зокрема, тепер інформація з областей буде надходити не до одного відповідального чергового, а до закріпленого за конкретним регіоном. Всі місця можливих переметів, заторів та інших ускладнень руху будуть позначатися на онлайн-мапах, щоб швидко інформувати водіїв про стан проїзду.

Більш тісно буде налагоджена і співпраця з сусідніми областями, аби попередити скупчення транспорту на дорогах державного значення.

У Кіровоградській області вже налагоджена взаємодія Служби автомобільних доріг з поліцією, рятувальниками та органами влади. Щороку оновлюється план взаємодії, враховуючи досвід попередніх осінньо-зимових періодів.

Навчання тривають. Досвідом ділиться кожна область.

Прес-служба САД у Кіровоградській області.