УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » Славомір Новак про ремонт та будівництво доріг

Славомір Новак про ремонт та будівництво доріг

Очільник Укравтодору разом з керівником Уряду побував на Кіровоградщині. У рамках візиту Славомір Новак поспілкувався і з журналістами.

«У цьому році фінансування дорожньої галузі збільшилося в чотири рази порівняно з минулим роком і у десятки разів більше, ніж 3-4 роки тому.

Гроші – це основне і я відповідаю за розумне використання публічних коштів, бо ж це гроші платників податків України. Це велика відповідальність, яку я відчуваю на собі і тому запевняю, що гроші будуть використані розумно.

Якщо є ризик невикористання коштів, або неякісного використання, я не буду так працювати. Я прийняв галузь і відповідаю за її якісну роботу.

Зараз ми тісно співпрацюємо з Урядом і маємо розуміння. Ми будуємо і ремонтуємо за бюджетні гроші, за кредитні гроші та за гроші, які у співфінансуванні виділяють на дороги місцеві бюджети. У нас є плани і поки в нас все виходить. Вже розробили програму, яка запрацює з наступного року. Це перша така програма в Україні на 2018-2022 роки.

Щодо болючого для всіх питання сполучення Кіровоградщини та Миколаївщини,то ми вже на наступний рік маємо конкретні плани. В рамках саме цієї програми і є масштабний ремонт цієї дороги. Дороги будуть якісні, адже за цим ми пильнуємо щоденно. Звичайно, є моменти, і це нормальна робоча практика, коли ми виявляємо недоліки, які у роботі допустив підрядник, але це все фіксується і оперативно виправляється за власний кошт підрядника.

У нас працює лабораторія, ми влаштовуємо, як планові, так і позапланові перевірки, тому всі зауваження ліквідовуються оперативно», - заявив очільник Укавтодору Славомір Новак.