УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » Рух закрито! Розпочинаємо капітальний ремонт мосту між Кропивницьким та селищем Новим на дорозі М-30 Стрий-Ізварине км 708+186.

Рух закрито! Розпочинаємо капітальний ремонт мосту між Кропивницьким та селищем Новим на дорозі М-30 Стрий-Ізварине км 708+186.

Вперше за більш як 40 років капітально ремонтуємо шляхопровід, що сполучає Кропивницький та селище Нове.

В рамках президентської програми «Велике будівництво» за замовлення Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області споруду доведуть до сучасних стандартів, аби та могла витримувати навантаження сьогодення, яке зросло в десятки разів від моменту проектування.

Знаходиться шляхопровід на дорозі державного значення М-30 Стрий – Ізварине ( колишня М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка км 708+186) і має протяжність 149,5 метрів. Належить до категорії великих та перебуває у 4-му дискретному стані, або «обмежено працездатний». Тож аби відновити його, знадобиться добряче попрацювати.

 Проект капітального ремонту передбачає практично повну заміну несучих конструкцій. Зокрема, в ході робіт буде оновлено стійки, замінено балки прогонових будов, влаштування монолітної плити, шкафних стінок, деформаційних швів, двох шарів асфальтобетону. Також мостобудівники укріплять конуси, замінять перильне та бар’єрне огородження, нанесуть розмітку та змонтують освітлення.

Проектна вартість капремонту складає 81 788 161,40 грн.

Об'їзд транспорту організовано через промислову зону Кропивницького, схема зазначена на встановлених знаках у всіх напрямках, що ведуть до/від об'єкту ремонту.

Схема об'їзду