УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » Рух транспорту через шляхопровід між Знам’янкою та Кропивницьким відновлять наступного тижня

Рух транспорту через шляхопровід між Знам’янкою та Кропивницьким відновлять наступного тижня

З березня  триває ремонт шляхопроводу по автодорозі М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка поблизу станції Канатово в Кропивницькому районі. Водії з нетерпінням чекали на відкриття руху і вже наступної середи це стане можливим.

Від початку ремонтну підрядна організація провела комплекс заходів, аби не просто відновити покриття, а, в першу чергу, укріпити основу – прогонові будови, балки, несучи споруди, конуси.

В рамках експлуатаційного утримання нам вдалося зробити фактично поточний ремонт шляхопроводу, - коментує провідний інженер відділу експлуатації та безпеки дорожнього руху автомобільних доріг та штучних споруд Служби Дмитро Площенко. – Вже виконані роботи з розбирання проїзної частини з монолітною плитою, очищено піскоструменевим методом поверхні балок прогонів, розібрані перехідні плити та лежні, очищено поздовжні шви прогонових будов, від слабкого бетону та арматуру від корозії. Влаштовано нові перехідні плити, замінено опорні частини балок, влаштовано тротуари, встановлено огородження, нанесено гідроізоляцію влаштовано нижній шар асфальтобетону на перехідних плитах, влаштовано нижній шар на основному проїзді шляхопроводу, верхній шар із ЩМА-20 на всій ділянці ремонту (шляхопровід з підходами).

Значний обсяг робіт ще попереду – влаштувати щебенево-мастикові деформаційні шви, на опорах відновити захисний шар арматури ригелів та стійок опор ремонтним складом, а також виконання антикорозійного захисту бетонних поверхонь, нанесення на опори захисно-декоративного покриття типу «мембрана» та незначний комплекс роботи з цементобетоном – відновлення пошкоджених поверхонь низу плит балок прогонової будови. Також буде влаштована система водовідведення на підходах до споруди.

Оскільки ці роботи не заважають проїзду, рух транспорту буде відновлено вже наступного тижня.

Нагадаємо, завдяки тісній співпраці Служби з Укравтодором та Кіровоградською облдержадміністрацією вдалося значно скоротити ремонтні терміни, які були визначені згідно проекту.

Прес-служба САД у Кіровоградській області