Служба автомобільних доріг
у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » Ремонт та будівництво доріг на Кіровоградщині цього річ ведеться за рахунок кількох джерел фінансування

Ремонт та будівництво доріг на Кіровоградщині цього річ ведеться за рахунок кількох джерел фінансування

Після багаторічного застою, в дорожній галузі почалися зміни – збільшилося фінансування, збільшилася кількість ремонтів та будівництва нових доріг по всій Україні в цілому, то на Кіровоградщині зокрема.

  • Такого фінансування, як у цьому році, вже років з десять не виділялося на ремонт доріг, - говорить начальник Служби автодоріг у Кіровоградській області Вадим Коюденко. – І що важливо, фінансування спрямоване, переважно, на проведення поточних середніх ремонтів, реконструкцію та будівництво доріг, проти пріоритетного в минулих роках аварійного ямкового ремонту.

З державного бюджету передбачається виділення 218 мільйонів гривень на поточний середній ремонт (14 об’єктів), 150,7 мільйонів на експлуатаційне утримання  та поточний дрібний ремонт. На будівництво та реконструкцію – 15,4 мільйони гривень.

За рахунок кредитних коштів та співфінансування з обласного бюджету на замовлення Служби планується виконати роботи на дорогах протяжністю 10,3 км. Використання  бюджетних коштів має скласти 124,0 млн.грн., в тому числі для виконання робіт з будівництва та реконструкції автомобільних доріг  передбачено співфінансування з обласного бюджету 11,27 млн.грн.

В рамках експерименту за рахунок митних коштів, на суму 215,4 мільйони гривень, планується провести роботи на 10 об’єктах загальною протяжністю 40, 581 кілометр.

Нагадаємо, за рахунок кредитних коштів триває поточний середній ремонт на ділянці дороги М-04  Знам’янка-Луганськ-Ізварине.

 

Прес-служба САД у Кіровоградській області