УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » Ремонт дороги на Миколаїв продовжується (ФОТОЗВІТ)

Ремонт дороги на Миколаїв продовжується (ФОТОЗВІТ)

Виконання ремонту на дорозі Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв продовжується. За рахунок додаткових бюджетних коштів, що Уряд виділив Кіровоградщині, Служба автомобільних робіт проводить поточний середній ремонт ще на 5 км дороги.

Як триває влаштування вирівнюю чого шару та чи встигнуть завершити роботи до кінця сезону перевірив голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко. Разом з журналістами вони поспілкувалися з начальником Служби Вадимом Коюденко та робітниками підприємства-підрядника.

  • Заплановані на цьогорічний ремонт дороги Н-14 166 мільйонів гривень ми використали, і зробили це не тільки якісно, але й оперативно. Зважаючи на хороші показники, Уряд виділив нам додатково 50 мільйонів, тож до кінця сезону ми відремонтуємо ще 5 км дороги на Миколаїв, - зазначає Вадим Коюденко. – Наступного року якісним ремонтом маємо охопити відрізок аж до Бобринця, тож в межах Кіровоградської області ця дорога до кінця наступного року буде рівною та безпечною.

Загалом в роботі знаходяться дві ділянки – км 70+400-84+400 та км 84+400 – 103+000, на ремонт яких будуть використані 216,3 млн грн.

Проектами передбачений комплекс робіт, що включають виконання регенерації, влаштування вирівнюючого шару крупнозернистого асфальтобетону та верхній шар ЩМА-20. Крім того, обов’язково будуть виконані заходи з безпеки руху – розмітка, знаки, влаштування узбіч.

Нагадаємо, відповідно до умов договору  підрядник дає 10 років гарантії, звісно, якщо будуть витримані норми вагових навантажень.

 

Прес-служба САД у Кіровоградській області