УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » Проведено чергове засідання Комісії з оцінки корупційних ризиків Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області

Проведено чергове засідання Комісії з оцінки корупційних ризиків Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області

 

 

23 жовтня 2021 за участі керівника Служби Вишневського І.А. проведено чергове засідання Комісії з оцінки корупційних ризиків Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області (далі – Комісія).

Головним питанням порядку денного був розгляд, обговорення та відбір пропозицій юридичних компаній для укладання договору на здійснення зовнішньої оцінки корупційних ризиків у Службі автомобільних доріг у Кіровоградській області (далі – Служба).

На виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції» та п 9 підрозділу 1 розділу III Антикорупційної програми Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області, затвердженої наказом від 29.01.2021 № 20, Служба не рідше ніж один раз на три роки повинна проходити зовнішню оцінку корупційних ризиків, яку проводять організації, що надають аудиторські, юридичні чи консалтингові послуги або незалежні експерти.

На виконання вимог листа Укравтодору від 02.03.2021 № 618/1/05-03/24 «Щодо складання кошторисів видатків на утримання на 2021 рік», фінансово-економічним відділом було забезпечено закладення відповідних коштів для здійснення зовнішнього оцінювання  корупційних ризиків у Службі вище зазначеними організаціями.

До ознайомлення та розгляду членам Комісії були запропоновані комерційні пропозиції Товариства з обмеженою відповідальністю «Юридична компанія «Інтаєр» та Адвокатського об'єднання «Кріденс Партнерс».

Петрович Ж.О., заступник начальника з загальних питань, заступник Голови комісії, виказала думку, що при порівнянні комерційних пропозицій необхідно керуватися та враховувати досвід запропонованих компаній у наданні аналогічних послуг, компетенція осіб, що здійснюють перевірку, попередні напрацювання антикорупційного спрямування, розуміння рівня сучасних критеріїв, вимог та практик до здійснення вказаного оцінювання, актуалізація проблематики та забезпечення комплексності підходів для  прозорого та фахового проведення зовнішньої оцінки корупційних ризиків у Службі.

Після проведеного голосування Комісія прийняла рішення рекомендувати начальнику Служби укласти договір з Адвокатським об'єднанням «Кріденс Партнерс».