УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » Про підсумки декларування у Службі автомобільних доріг у Кіровоградській області

Про підсумки декларування у Службі автомобільних доріг у Кіровоградській області

Згідно з вимогами статті 45 Закону України "Про запобігання корупції" (далі − Закон) особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі − декларація), за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

          Відповідно до наказу керівника Служби від 15.03.2021 № 10 «Про подання декларацій суб’єктами декларування Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області за 2020 рік» в Службі автомобільних доріг у Кіровоградській області (далі – Служба) була започаткована робота щодо виконання вимог чинного законодавства у частині фінансового контролю.

         14.01.2021  проведено ознайомлення суб’єктів декларування Служби з оновленою інформацією щодо заповнення та подання електронних декларацій на сайт НАЗК.

          19.03.2021 направлено лист за № 451/16 Бебку М.А. щодо своєчасного внесення виправлень до поданої ним декларації після звільнення.

З метою отримання фахових роз’яснень щодо наявності або відсутності обов’язку подання щорічних електронних декларацій окремими категоріями службових осіб Служби було підготовлено та направлено до Національного агентства з питань запобігання корупції  листи за від 13.01.2021 № 06-2021 та від 14.01.2021 № 07-2021.

На офіційній вебсторінці Служби у розділі «Протидія корупції розміщено наказ керівника Служби про початок щорічного електронного декларування.

На інформаційному стенді Служби «Антикорупційна робота» розміщені матеріали щодо актуальних питань заповнення декларацій, а також механізм внесення виправлень до декларацій у період декларування та після закінчення кампанії.

Відповідно до пункту 2 ст. 49 Закону державні органи, органи влади Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування, а також юридичні особи публічного права зобов’язані перевіряти факт подання суб’єктами декларування, які в них працюють (працювали або входять чи входили до складу утвореної в органі конкурсної комісії, до складу Громадської ради доброчесності, відповідних громадських рад, рад громадського контролю, утворених при державних органах), відповідно до цього Закону декларацій та повідомляти Національне агентство про випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій у визначеному ним порядку.

З урахуванням цієї норми Закону провідним уповноваженим з антикорупційної діяльності Служби проведена перевірка декларацій працівників Служби (суб’єктів декларування), за результатами якої фактів несвоєчасного подання декларацій не виявлено.