УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » Петро Порошенко: Торік ми спрямували на дороги Кіровоградщини в півтора рази більше грошей, ніж у 2017-му

Петро Порошенко: Торік ми спрямували на дороги Кіровоградщини в півтора рази більше грошей, ніж у 2017-му

У залі Кіровоградської обласної філармонії сьогодні, 28 лютого, відбулося засідання Ради Регіонального розвитку, у якому взяли участь Президент України Петро Порошенко та Віце-прем’єр міністр-міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко, які перебували з робочим візитом у Кропивницькому.

Петро Порошенко зазначив, що розвиток дорожньої інфраструктури та ремонт доріг в пріоритеті влади.

  • Торік ми спрямували на дороги Кіровоградської області в півтора рази більше грошей, ніж у 2017-му. 192 кілометри доріг ввели в експлуатацію після ремонту та будівництва, чого не було за всю історію нашої незалежності і це під час війни, - зазначив Петро Порошенко. – Цього року ми спрямували на дорогу Н-14 1 мільярд гривень, щоб з однієї з найгірших в країні, вона перетворилася на зразкову.

Про здобутки у дорожній галузі регіону окремо прозвітував і очільник ОДА Сергій Кузьменко. За його словами, без відновлення дорожньої мережі не вдасться залучити іноземних інвесторів, яких Кіровоградщина готова зустріти не тільки родючими чорноземами, а й новітніми технологіями, багатими родовищами.

Прес-служба САД у Кіровоградській області

Фото - Без купюр