УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » Оперативну нараду з підрядними організаціями провів начальник Служби автодоріг з питань готовності до зими

Оперативну нараду з підрядними організаціями провів начальник Служби автодоріг з питань готовності до зими

Перепади  температури через нуль створюють небезпечні умови для водіїв та пішоходів – підступна слизькість може створити аварійні ситуації з фатальними наслідками. Аби не допустити того, дорожники  мають вчасно реагувати на всі погодні виклики. Чи готові в районах підрозділи обслуговувати зимові дороги Кіровоградщини кожен керівник доповів особисто начальнику Служби автомобільних доріг.

Нагадаємо, в області на експлуатаційному утриманні доріг, зокрема на зимовому, працюють дві підрядні організації – ДП «Кіровоградський облавтодор» та приватна компанія ТОВ «ГранбудЛідер».

Учора, 26 листопада, очільник САД зібрав підрядників на нараду, аби вкотре почути про готовність зустріти зиму та окреслити можливі труднощі, що можуть стати на заваді успішному виконанню завдань. За інформацією, кожне з підприємств має в достатньому обсязі і посипних матеріалів і техніки, однак, через те що більшість машин поважного віку, є ймовірність їх поломок у разі надзвичайних погодних умов. На цей випадок заключені угоди зі сторонніми організаціями на залучення техніки, тож колапсів виникати не повинно.

  • Я знаю, що кожен з вас професіонал своєї справи і не перший рік працює в дорожній галузі. Тому ви,як і я, повинні розуміти всі можливі ризики і скоординувати роботу так, аби рух транспорту державними дорогами не був паралізований, - акцентував начальник Служби Вадим Коюденко. – Ми бачимо з досвіду минулих років, що є моменти, коли доводиться обмежувати чи перекривати рух, але то вже крайня міра і сподіваюся, що застосовувати її будемо лише у екстренному випадку. Зараз же прошу  визначитися з тими місцями, де постійно виникають складнощі і підсилити там заходи.

Загалом по області на дорогах загального користування державного значення визначили 43 слабких місця. В розрізі доріг та районів маємо наступну картину:

Олександрійський район, дороги М-04 Знам’янка-Луганськ-Ізварине та М-22 Полтава-Олександрія, дорога Т-12-05 Кропивницький-Нова Прага-Олександрія, поблизу смт Пантаївка, м. Олександрія, с. Лікарівка, с. Куколівка, с. Першотравневе, с. Зелений Барвінок, смт Нова Прага;

Благовіщенський район, дорога М-05 Київ-Одеса, с. Великі Трояни, смт Благовіщенське, с. Данилова Балка, с. Луполово;

Новоархангельський район, дорога М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка, поблизу с. Нерубайка;

Маловисківський район, дорога М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка, поблизу с. Новомиколаївка, с. В.Виска;

Кропивницький район, дороги М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка та Південний обхід м. Кропивницький, дорога Н-23 Кропивницький-Кривий Ріг-Запоріжжя, поблизу с. Созонівка, с. Веселівка, та самого міста Кропивницький, с. Бережинка, с. Макове, с. Покровське;

Компаніївський район, дорога Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв, поблизу с. Мар’ївка, смт Компаніївка;

Бобринецький район, дорога Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв, поблизу с. Червонопілля

Новгородківський район, дорога Н-23 Кропивницький-Кривий Ріг-Запоріжжя, поблизу смт Новгородка;

Долинський район, дорога Н-23 Кропивницький-Кривий Ріг-Запоріжжя, поблизу с. Куцівка, с. Гурівка, с. Братолюбівка;

Голованівський район, дорога Н-24 Благовіщенське-Миколаїв, поблизу села Олександрівка;

Знам’янський район, дорога Т-12-05 Кропивницький-Нова Прага-Олександрія, поблизу села Васине.

Слід додати, що оперативне інформування щодо стану проїзду по області, залучення сил та засобів на ліквідації засніженості та слизькості відбувається черз офіційний сайт САД за адресою https://kr.ukravtodor.gov.ua/ та через сторінку у Фейсбуці  https://www.facebook.com/Dorozhniki/.

Крім того, начальник служби зобов'язав підрядників до 23 грудня облаштувати кожну задіяну одиницю техніки GPS-трекерами, щоби в реальному часі відслідковувати рух та навантаженість.

Прес-служба САД у Кіровоградській області