Служба автомобільних доріг в Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » Очільник області зустрівся з начальником Служби автомобільних доріг на об’єкті поточного ремонту

Очільник області зустрівся з начальником Служби автомобільних доріг на об’єкті поточного ремонту

Після довгого очікування на державній дорозі М-22 Полтава-Олександрія розпочався поточний середній ремонт.

Сьогодні, 16 травня, начальник Служби автомобільних доріг Вадим Коюденко ознайомив з ходом робіт очільника Кіровоградської ОДА Сергія Кузьменко. Він зазначив, що ремонту потребує вся дорога, та це колосальна сума і доки її немає в бюджеті, ремонтувати доводиться ділянками. Також Вадим Коюденко додав, що Служба продовжує працювати за маршрутним принципом, продовжуючи розпочаті минулого року ремонти.

Нагадаємо, цього року ремонтом буде охоплено близько 8-ми кілометрів дороги в межах Олександрійського району. Виконує ремонт ТОВ «Ростдорстрой». Вони вже провели влаштування дренажної системи, відфрезерували покриття та розпочали вкладати вирівнюючий шар крупнозернистого щільного гарячого асфальтобетону, середньою товщиною 10 см.

Рмонт триває на відрізку км 155+000 – 163+710. На вказаній ділянці облаштують карман заїзду та плавні з’їзди на початку і вкінці відремонтованої ділянки, встановлять дорожні знаки та нанесуть дорожню розмітку. Орієнтовна кошторисна вартість проекту складає майже 76,3 мільйони гривень. Фінансування робіт передбачено з державного бюджету.

Прес-служба САД у Кіровоградській області