УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » Наради з підрядниками кіровоградські дорожники проводять безпосередньо на об’єктах

Наради з підрядниками кіровоградські дорожники проводять безпосередньо на об’єктах

Ранок справжніх дорожників починається не з кави.

Начальник Служби автодоріг у Кіровоградській області Вадим Коюденко з початком сезону практично кожен свій робочий ранок розпочинає на об’єктах. Сьогодні  зустріч з підрядниками пройшла на Обході  Знам’янки – говорили про плани, терміни, фінансування та контроль якості.

  • У нас є чіткі терміни вводу об’єкта, тож я вимагаю, щоб ви скорегували роботу своїх бригад максимально ефективно, аби робота просувалася не тільки якісно, а й швидко, - звернувся очільник Служби до представників підрядних організацій. – Фактично маємо місяць, щоб завершити об’єкт і я сподіваюся, за цей час не виникне форс-мажорів.

На разі, можна сказати, об’єкт на фінішній прямій. Минулого ж року на будівництві працювали одразу дві підрядні організації - ТОВ «Ростдорстрой» та ПрАТ «Коммунтранс». Додатково у субпідряді працювали і філії ДП «Кіровоградський облавтодор», які влаштовували бетонні лотки водовідведення.

Цього річ роботи вже відновили. Залишок робіт значний: треба завершити влаштування лотків та бетонних монолітів, бар’єрного огородження, нанести розмітку, та влаштувати 1300 тонн асфальтобетону. Крім того, провести земляні роботи, так би мовити, «зачорнити» схили, аби уникнути ерозії і встановити дорожні знаки.

Нагадаємо, кошторисна вартість обходу -  141,5 мільйонів гривень, загальна протяжність – 6,4 км. Востаннє активна фаза робіт проводилася ще у 2011 році, коли розпочалося будівництво дороги. Відновилося будівництво у 2017-му, до кінця року дорожники планували завершити будівництво, та на заваді стала погода. Орієнтовний термін здачі в експлуатацію – 25 травня 2018 року.   

 Прес-служба САД у Кіровоградській області