УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » На засіданні Бюджетного комітету захистили проект закінчення будівництва об’їзної дороги Знам’янки

На засіданні Бюджетного комітету захистили проект закінчення будівництва об’їзної дороги Знам’янки

На засіданні комісії ВРУ з питань бюджету начальник Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області Вадим Коюденко представив проект будівництва дороги Обхід міста Знам’янка, який необхідно завершити у цьому році. Нагадаємо, що будівництво після кількарічної перерви відновили лише минулого року.

Загалом об’єкт розділений на три ділянки, кожна з яких має свого підрядника, свою проектно-кошторисну документацію та потребу до фінансування.

Виходячи з наявного минулорічного залишку, на добудову відрізку перших трьох кілометрів (км0+000-3+000) передбачено 2 797 тисяч гривень, на відрізок км 3+000 – 6+400 – 1 800 тисяч та на поточний середній ремонт ділянки дороги Знам’янка-Подорожнє-вихід на М-04, що була введена в експлуатацію близько 10 років тому, передбачено 200 тисяч гривень. Реальна ж потреба коштів значно більша – 18 854,4 тисяч, 3 290,4 тис грн. та 38 038 тисяч гривень відповідно.

Наявний залишок у сумі 4797 тисяч гривень – це надходження  від перевиконання загального обсягу митних платежів у рамках експериментального проекту.

За словами Вадима Коюденка, ми маємо підтримку комітету і вже найближчим часом розпочнемо роботи, як тільки дозволить погода.