УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » На М-04 продовжується ремонт. Як просувається робота перевірив голова області

На М-04 продовжується ремонт. Як просувається робота перевірив голова області

З квітня на двох відрізках державної дороги М-04  Знам'янка-Луганськ-Ізварине триває поточний середній ремонт. Загальна їх протяжність – 11,1 км, від кілометра 61+000 до км 72+088. Кошторисна вартість ремонту цього сегменту складає 132,6 мільйони гривень.  Ремонтом займаються два підрядники – ТОВ «Ростдорстрой» та ТОВ «ДС ПРОМ ГРУП» і до кінця літа планують здати об’єкти в експлуатацію.

Проектом передбачено кілька етапів виконання робіт – частково регенерація основи, шляхом влаштування шару органо-мінеральної суміші  товщиною 18 см, потім вирівнюючий шар крупнозернистого асфальтобетону до 10 см та влаштування верхнього шару ЩМА-20 товщиною 5 сантиметрів.

На об’єкт, де зараз повних ходом йде регенерація, завітали очільник Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко, його заступник Андрій Коломійцев та представники місцевих мас-медіа.

Зустрічав гостей особисто начальник Служби автомобільних доріг Вадим Коюденко. Він розповів не лише про об’єкт, а й про загальну картину ремонтів  доріг по області.

 Нагадаємо, ремонти тривають за маршрутним принципом, щоб кошти не розпорошувалися і використовувалися максимально ефективно.

Прес-служба САД у Кіровоградській області