УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » На кордоні з Дніпропетровською областю влаштовують нижній шар дорожнього одягу

На кордоні з Дніпропетровською областю влаштовують нижній шар дорожнього одягу

Так, на ділянці реконструкції дороги Н-23 Кропивницький – Кривий Ріг – Запоріжжя (км 76-81), засипають відсів та щебінь.

Також, для майбутнього влаштування узбіч підсипають грунт. Передбачено, що на дорозі буде три полоси руху – одна на спуск та дві на підйом.

Нагадаємо, на майже 75 км дороги на Кривий Ріг вже влаштовано вирівнюючий шар дорожнього покриття, на понад 25 км - верхній шар (ЩМА).

В рамках програми Президента #Велике_будівництво, цьогоріч дорога на Кривий Ріг в межах Кіровоградської області, а це понад 80 кілометрів, буде повністю відновлена.

Аби завершити роботи вчасно, на даний час працівники підрядної організації «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ» працюють на ділянці цілодобово.

Довідково:

Дорожній одяг - одно- або багатошарова конструкція проїзної частини автомобільної дороги, яка сприймає навантаження від транспортних засобів і передає його на ґрунт земляного полотна.

Основа дорожнього одягу - конструктивна частина дорожнього одягу, призначена для зниження тиску на додаткові шари дорожнього одягу та ґрунт земляного полотна, шляхом перерозподілу зусилля від автомобільних коліс на більшу площу.

 

Прес-служба САД у Кіровоградськый області