Служба автомобільних доріг
у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » На Кіровоградщині вже також засніжило. Дорожники почали посипати дороги

На Кіровоградщині вже також засніжило. Дорожники почали посипати дороги

У Голованівському, Гайворонському та Новоархангельському районах сьогодні випав перший сніг. На державній дорозі Н-24 Благовіщенське-Миколаїв з 15.30 почали працювати дорожні машини Голованівського райавтодору.

Гайворонські дорожники працюють на дорогах Т-0207 Джулинка-Гайворон-Благовіщенське, Т-2415 Тальне-Кам’янече-НерубайкаГолованівськ-Благовіщенське та на дорозі Р-71 Одеса- Іванівка- Ананьїв-Піщана-Хащувате-Колодисте-Рижовка-/М-05/.

Новоархангельська ДЕД обробляє дорогу М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка .

Загалом у роботі три філії задіяли більше 10 машин та вже витратили близько 100 тон протиожеледних матеріалів для ліквідації зимової слизькості.

Враховуючи прогнози синоптиків, на дорогах очікується ожеледиця, тож пильнуйте за кермом і не виконуйте ризикованих маневрів, особливо в умовах поганої видимості.

Нагадаємо, що абсолютно вся техніка, що може бути задіяна на зимовому експлуатаційному утриманні, перебуває у цілодобовому черговому режимі.    

У разі виникнення ускладнень з проїздом – повідомляйте диспетчера Служби автомобільних доріг:  (0522) 379057; 379873; 0686646422.

Прес-служба САД у Кіровоградській області