Служба автомобільних доріг
у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » На Кіровоградщині відкрили рух через шляхопровід біля Канатово

На Кіровоградщині відкрили рух через шляхопровід біля Канатово

Планові терміни підрядники випередили майже на два місяці.

З березня  триває ремонт шляхопроводу по автодорозі М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка поблизу станції Канатово в Кропивницькому районі. За весь свій вік цей міст не бачив жодного капітального ремонту, а це майже півстоліття. Відсьогодні ж водії вже можуть їхати по оновленому, укріпленому покриттю.

Від початку ремонтну підрядна організація провела комплекс заходів, аби не просто відновити покриття, а, в першу чергу, укріпити основу – прогонові будови, балки, несучі споруди, конуси.

В рамках експлуатаційного утримання нам вдалося зробити фактично поточний ремонт шляхопроводу, - коментує провідний інженер відділу експлуатації та безпеки дорожнього руху автомобільних доріг та штучних споруд Служби Дмитро Площенко. – Вже виконані роботи з розбирання проїзної частини з монолітною плитою, очищено піскоструменевим методом поверхні балок прогонів, розібрані перехідні плити та лежні, очищено поздовжні шви прогонових будов, від слабкого бетону та арматуру від корозії. Влаштовано нові перехідні плити, замінено опорні частини балок, влаштовано тротуари, встановлено огородження, нанесено гідроізоляцію влаштовано нижній шар асфальтобетону на перехідних плитах, влаштовано нижній шар на основному проїзді шляхопроводу, верхній шар із ЩМА-20 на всій ділянці ремонту (шляхопровід з підходами).

Значний обсяг робіт ще попереду – на опорах відновити захисний шар арматури ригелів та стійок опор ремонтним складом, а також виконання антикорозійного захисту бетонних поверхонь, нанесення на опори захисно-декоративного покриття типу «мембрана» та незначний комплекс роботи з цементобетоном – відновлення пошкоджених поверхонь низу плит балок прогонової будови. Також буде влаштована система водовідведення на підходах до споруди.

Нагадаємо, завдяки тісній співпраці Служби з Укравтодором та Кіровоградською облдержадміністрацією вдалося значно скоротити ремонтні терміни, які були визначені згідно проекту.

Проводить ремонт ТОВ «Мостобудівельний загін 112».

 

Прес-служба САД у Кіровоградській області