Служба автомобільних доріг
у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » На Кіровоградщині в селі П’ятихатки Маловисківського району продовжуються ремонт державної дороги

На Кіровоградщині в селі П’ятихатки Маловисківського району продовжуються ремонт державної дороги

Багатостраждальна дорога Стрий-Знам’янка, що веде з Кропивницького на Умань, водіям вже досить довго завдає чимало клопоту. Через тотальне недофінансування протягом багатьох років, дороги Кіровоградщини в цілому і М-12 зокрема опинилися ледь не в критичному стані.  

Зараз же, за сприяння Укравтодору та Уряду ситуація змінилася і вже кілька років поспіль тривають ремонти доріг державної мережі. Цього року на замовлення Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області до кінця будівельного сезону виконають поточний середній ремонт на 5-кілометровому відрізку. На об’єкті вже активно йдуть роботи – конструктивні шари укріпили, влаштували вирівнюючий шар гарячого асфальтобетону по всій протяжності відрізка та завершують підсипати та формувати узбіччя. Працюють робітники без вихідних, адже на порозі осінь, а погода в цей час дуже примхлива – треба встигнути здати об’єкт в ремонту в експлуатацію.

За ходом робіт слідкують інженерно-технічні працівники Служби та співробітники лабораторії, які контролюють склад матеріалів, їх якість та дотримання технології будівництва.

Як показують результати досліджень, показники в нормі, товщини шарів витримані, тож вже незабаром підрядна організація, ТОВ «Ростдорстрой», візьметься за укатку верхнього шару щебенево-мастикового асфальтобетону.

Нагадаємо, начальник Служби автодоріг Вадим Коюденко вимагає завершити роботи на всіх об’єктах до кінця вересня, і здати в експлуатацію не пізніше середини жовтня.

Прес-служба САД у Кіровоградській області