УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » На Кіровоградщині проходить Форум лідерів громадського суспільства Кіровоградщини

На Кіровоградщині проходить Форум лідерів громадського суспільства Кіровоградщини

Громадська рада при Службі автомобільних доріг у Кіровоградській області долучилася до засідання Форуму.

Вперше в Україні активні громадяни  зібралися на Форум лідерів громадського суспільства у Кропивницькому на базі Кіровоградської торгово-промислової палати. На зібрання з’їхалися представники громадських рад з усієї області. Органи влади представили перший заступник голови ОДА Сергій Коваленко та голова обласної ради Олександр Чорноіваненко.

У першій частині Форуму спікери говорили про найбільш наболіле – фінансування, стосунки з владою, про паперову тяганину та пасивність більшості населення. Друга ж частина була більш практичною – тренінг, майстер-клас та бесіда з народними депутатами. Учасників вчили правильно писати громадські проекти, щоб було легше отримати під них фінансування.

Як зазначив Сергій Коваленко, співпраця влади, державних установ та організацій вкрай важлива, оскільки саме так можна якнайповніше виконати покладені народом зобов’язання у розвитку галузі, населеного пункту, регіону чи цілої країни. Врешті зійшлися на тому, що чим активніше працюватиме громада, тем менше шансів на помилку буде у представників влади, адже хто як не сам народ краще знає, що йому потрібно.