Служба автомобільних доріг
у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » На Кіровоградщині на трьох ділянках одночасно триває ремонт дороги Н-14

На Кіровоградщині на трьох ділянках одночасно триває ремонт дороги Н-14

На замовлення Служби автомобільних доріг у Кіровоградські області підрядники працюють одразу на трьох відрізках ремонту дороги Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв.

Так, на ділянці км 103+800 – 107+800 біля села Полтавка продовжується реконструкція. На разі триває фрезерування покриття та влаштування підстилаю чого шару.

На відрізку 107+800 – 111+800 підрядник вже виконав левову частку робіт, підсилення конструктивних шарів, влаштування вирівнюючого та верхнього шарів, тож займається плануванням відкосів та посипкою узбіч.

А на відрізку 146+500 – 151+500, за містом Бобринець, дорожники проводять підготовчі роботи, влаштування основи та регенерацію основи.

Нагадаємо, до кінця вересня Служба автодоріг планує здати в експлуатацію всю відремонтовану дорогу Н-14 в межах від Кропивницького до кордону з Миколаївською областю.

Всі роботи виконуються за кошти державного бюджету в рамках окремої програми.

Плануючи поїздку в напрямку Миколаєва пам’ятайте, ремонт проходить під вікритим рухом, тож працює важка техніка і люди – будьте уважними та обережними.

Зазначимо, у зв’язку з проведенням ремонтних робіт у Миколаївській області, рух транспорту через Возсіятське буде повністю перекрито. Обмеження  руху діє для  вантажних транспортних засобів загальною масою понад 10 т на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-14 Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв  на ділянці  км 161+204 – км 175+000 (с.Возсіятське-с.Водяно-Лорино)  у зв’язку з проведенням капітального ремонту дороги з влаштуванням  цементобетонного покриття.

Обмеження руху вводиться з метою ефективного та якісного проведення ремонтних робіт. Початок введення обмеження – 5 серпня  2019 року.

Організація об’їзду на час проведення капітального ремонту автомобільної дороги здійснюватиметься відповідно до схеми організації дорожнього руху, погодженої Управлінням патрульної поліції у Миколаївській області.