УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » На дорозі Полтава-Олександрія закінчується ремонт на відрізку км 150-155

На дорозі Полтава-Олександрія закінчується ремонт на відрізку км 150-155

Будівельний сезон добігає кінця, так само як і ремонт доріг. На замовлення Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області одночасно ремонтуються три державні дороги – на Миколаїв, на Полтаву та на Умань.

Зокрема на дорозі М-22 Полтава-Олександрія ремонт триває вже другий рік, це зумовлено обмеженим фінансуванням. У 2018-му відремонтували та здали в експлуатацію майже 9 км якісно відремонтованої дороги, зараз в ремонті ділянка протяжністю 5 км. Ремонтують від Олександрії в бік Полтави.

На трьох з п’яти кілометрів вже виконали майже весь комплекс запланованих робіт – укріпили конструктивні шари дорожнього одягу, влаштували дренажну систему, спланували узбіччя, влаштували нижній шар асфальтобетону. На залишкових двох – завершують стелити вирівнюючий шар і вже за кілька днів почнуть влаштування верхнього шару ЩМА. До кінця вересня, як того вимагає керівництво служби, якщо не завадить погода, об’єкт має бути завершений – з оновленими дорожніми знаками та розміткою.

Нагадаємо, гарантію на виконані роботи підрядник надає на 5 років. Ремонти фінансуються за кошти державного бюджету, а хід робіт контролюють інженерно-технічні працівники та співробітники лабораторії служби, а також спеціалісти ДП «Дорожній контроль якості».

У разі виявлення дефектів чи пошкоджень у гарантійний термін, підрядна організація усуватиме ці недоліки за власний рахунок, як того вимагає контракт ремонту.

Прес-служба САД у Кіровоградській області