УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » На дорозі М-04 продовжується ремонт

На дорозі М-04 продовжується ремонт

Підрядники завершили влаштування шару регенерації та вже майже закінчили вкладати вирівнюючий шар на відрізку державної дороги М-04 Знам’янка-Луганськ-Ізварине км 66-72.

Близько місяця під постійним контролем інженерів та лабораторії Служби автодоріг у Кіровоградській області цю ділянку ремонтують працівники ТОВ «ДС ПРОМ ГРУП». Люди з  досвідом, надійною сучасною технікою та якісними матеріалами.

Як триває ремонтний процес на власні очі побачив і очільник Укравтодору Славомір Новак. Днями він з робочим візитом прибув на Кіровоградщину, аби проінспектувати відремонтовані в 2017-2018 роках дороги. Разом з начальником Служби автодоріг Вадимом Коюденком та головою ОДА Сергієм Кузьменко вони проїхали майже по всій протяжності дороги в межах області, а також поспілкувалися з представниками фірми-підрядника та простими робітниками.

Нагадаємо, згідно проекту на вказаному відрізку ремонт включає регенерацію основи холодним ресайклінгом, влаштування вирівнюю чого шару крупнозернистого асфальтобетону, покриття верхнім шаром щебенево-мастиковим асфальтобетоном, укріплення узбіч, встановлення знаків та нанесення розмітки.

Фінансуються роботи за кошт державного бюджету, а загальна кошторисна вартість відрізку – 74,25 мільйонів гривень.

Вадим Коюденко пообіцяв Славоміру Новаку, що при стабільному фінансуванні, вже до кінця літа об’єкт буде введено в експлуатацію. В свою чергу пан Новак відзначив, що побаченим задоволений і радий з того, що Кіровоградщина може слугувати хорошим прикладом тісної співпраці дорожників та обласної влади, а також  прикладом своєчасного освоєння державних коштів.

  • Я вкотре наголошую на тому, що оскільки ми будуємо за кошти платників податків, до речі я також плачу податки Україні, то маємо їх використовувати максимально прозоро та ефективно, - зазначив очільник Укравтодору. – Я вирушив в регіони з метою інспектування доріг, щоб особисто побачити як використовують кошти Служби автомобільних доріг і мати можливість, за потреби, перенаправити неосвоєні кошти  тим областям, які готові їх освоювати. От Кіровоградська область готова і я радий з того.

Прес-служба САД у Кіровоградській області