УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » На ділянці реконструкції дороги Н-23 Кропивницький – Кривий Ріг – Запоріжжя (км 76-81) будівельники почали працювати цілодобово

На ділянці реконструкції дороги Н-23 Кропивницький – Кривий Ріг – Запоріжжя (км 76-81) будівельники почали працювати цілодобово

Наразі, одночасно триває  декілька процесів. Так, в ході реконструкції ділянки, продовжується виїмка грунту. Місцями висота грунту, який виймають, складає  2,5 метри. Це роблять для того, аби понизити рівень проїжджої частини та зробити спуск дороги більш пологим.

Також туди завозять щебінь для того, щоб засипати їм ділянку розширення проїжджої частини дороги. Передбачено, що на дорозі буде три полоси руху – одна на спуск та дві на підйом.

Крім цього, триває підготовка до капітального ремонту мосту, який знаходиться в межах цієї ділянки реконструкції. Наразі він перебуває в незадовільному стані, має чисельні тріщини. В ході реконструкції дороги його теж буде відремонтовано.

Нагадаємо, роботи виконує турецька будівельна компанія «Онур». Протягом трьох днів на ділянці побудували об’їзну дорогу аби не перешкоджати стабільному руху транспорту.

 

Прес-служба САД у Кіровоградській області