УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » На 5-ти кілометрах дороги Н-23 вже влаштовано конструктивний та вирівнюючий шари

На 5-ти кілометрах дороги Н-23 вже влаштовано конструктивний та вирівнюючий шари

Дорога на Кривий Ріг відновлюється. Майже 5 кілометрів за тиждень влаштували органо-мінеральною сумішшю та вирівнюючим шаром пористого асфальтобетону  працівники ТОВ «СП «Автострада». Подвійний контроль за послідовністю та якістю робіт забезпечують лабораторії фірми-підрядника та замовника – служби автомобільних доріг у Кіровоградській області.

За попередніми висновками, і матеріали якісні, і сама робота виконується згідно затверджених стандартів.

На цьому 5-кілометровому відрізку ще будуть влаштовані дві водопропускні труби, а поті м і влаштування верхнього шару крупнозернистого щебенево-мастикового асфальтобетону.

Активно ремонтують свої ділянки й інші підрядники – ТОВ «Ростдорстрой» та компанія «Онур». Відповідно, одесити відпрацювати на 8 км вирубку порослі, на 11 км провели фрезерування покриття, підсипали ґрунт  на узбіччя на 5км та влаштували 1 км регенерації методом холодного ресайклінгу. Турки ж  за цей час на майже 5 км спланували узбіччя, влаштували шар з відсіву на ділянках поширення та  уклали основу на відрізку в 900 м.

Нагадаємо, ремонт дороги Н-23 Кропивницький – Кривий Ріг – Запоріжжя проходить в рамках програми Президента «Велике будівництво» за кошти державного бюджету.

Прес-служба САД у Кіровоградській області