УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » Минулого тижня ямковість на дорогах Кіровоградщини зменшилася майже на 10 тисяч квадратних метрів

Минулого тижня ямковість на дорогах Кіровоградщини зменшилася майже на 10 тисяч квадратних метрів

На замовлення Служби автомобільних доріг триває аварійний дрібний ремонт на всіх дорогах загального користування державного значення. Щоденно на ремонти виходять до 25 робочих бригад підрядних організацій.

За звітний період, з 11 по 15 березня включно, дорожники відпрацювали майже 26 кілометрів і полагодили на них 9 984,4 м2 вибоїн та тріщин. Лагодять гарячим асфальтобетоном, який виготовляють власні заводи підрядників – ДП «Кіровоградський облавтодор» та ТОВ ШРБУ-48.

Нагадаємо, ямковий ремонт – це світова практика, що покликана зберегти дорожнє полотно «до кращих часів» і забезпечити безперебійний та безаварійний проїзд автотранспорту. Виконується він за кошти експлуатаційного утримання автомобільних доріг та штучних споруд.

Окрім аварійного ремонту в Кіровоградській області розпочався, а точніше продовжився, і поточний середній ремонт дороги на Миколаїв. До кінця року САД планує повністю завершити і здати в експлуатацію відрізок від Кропивницького до Бобринця.

Прес-служба САД у Кіровоградській області