УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » Майже мільйон гривень надійдуть на ремонт дороги Новомиргород-Велика Виска

Майже мільйон гривень надійдуть на ремонт дороги Новомиргород-Велика Виска

Начальник Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області Вадим Коюденко на засіданні Бюджетного комітету захистив проект ремонту дороги Т-12-12 Новомиргород-Велика Виска. Реконструкція проводиться на ділянці км  16+200-км 20+200, і потребує майже 987,8  тис.грн. для завершення робіт.

Нагадаємо, ремонтувати дорогу розпочали минулого року. Згідно проекту, фінансувався об’єкт за рахунок кредитних коштів та за кошти співфінансування з обласного бюджету.

На замовлення Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області, ремонт веде ПрАТ «Коммунтранс».  За дотриманням технологій пильнують як інженери, так і особисто начальник Служби.

  • Це важливий напрямок роботи. Дорога вже дуже давно чекає ремонту, адже тотальні навантаження транспортом майже вщент її розбили, - пояснює Вадим Коюденко. – Минулого року нам вдалося вже дещо зробити, та враховуючи, що кошти надійшли тільки наприкінці року, результати незначні. Тепер же ми можемо продовжити ремонт на цьому відрізку. Сподіваюся, наступного року у нас будуть необхідні умови далі проводити реконструкцію цієї дороги.

Нагадаємо, засідання Бюджетного комітету України відбулося учора, 19 вересня.

Прес-служба САД у Кіровоградській області