УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » Кіровоградщина в ремонті – на дорозі М-12 триває влаштування узбіч на ділянці ремонту

Кіровоградщина в ремонті – на дорозі М-12 триває влаштування узбіч на ділянці ремонту

Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області цьогоріч розпочала ремонтувати дорогу на Умань. На ділянці М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький–Знам’янка км 626+200 – км 631+200 ведеться поточний середній ремонт. В його рамках вже провели укріплення конструктивних шарів дорожнього одягу шляхом холодного ресайклінгу та влаштували вирівнюючий шар гарячого асфальтобеирну. На разі підрядник взявся й  за облаштування узбіч. Проект ремонту передбачає покриття верхнього шару щебенево-мастиковим асфальтобетоном, нанесення горизонтальної розмітки та оновлення дорожніх знаків.

Нагадаємо, що відповідно до реформи дорожньої галузі усі ремонти ведуться за маршрутним принципом, роботи виконуються окремими ділянками, в умовах стислого фінансування.

Окрім дороги на Умань, на замовлення САД ідуть ремонти доріг на Полтаву та на Миколаїв. До кінця вересня – середини жовтня підрядники повинні здати в експлуатацію відремонтовані ділянки. Гарантія на дорожнє покриття – 10 років, звісно, за умови дотримання правил експлуатації.