УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » Кіровоградщина: Шляхопровід, що перебуває в ремонті, відвідав Міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов

Кіровоградщина: Шляхопровід, що перебуває в ремонті, відвідав Міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов

З робочим візитом на Кіровоградщину прибув Міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов. В рамках поїздки провів зустрічі з керівництвом облдержадміністрації, Олександрівського району та Служби автомобільних доріг, аби ознайомитися зі станом мостів та шляхопроводів, що знаходяться на їх балансі.

Голова Кіровоградської ОДА Андрій Балонь зазначив, що область потребує фінансової підтримки Уряду, аби відремонтувати ці об’єкти у поточному році. За його словами, шляхопровід через залізничну колію в селищі Олександрівка вже кілька років, як визнаний аварійним, тому необхідно якнайшвидше розпочати ремонт. Проектно-кошторисна документація на об’єкт вже є і потребує лише незначних коректив, аби відповідати сучасній ціновій політиці на ринку будівельних матеріалів та послуг. Роботи можуть бути проведені без повного перекриття руху транспорту, що може знизити темпи, але в той же час не призвете до колапсу.

Олексій Чернишов погодився, що стан шляхопроводу дійсно не відповідає вимогам сьогодення, а тому пообіцяв фінансову підтримку у найкоротші терміни.

Також в рамках поїздки Міністр разом з головою облдержадміністрації перевірили хід ремонту шляхопроводу між Кропивницьким та Знам’янкою, який виконується на замовлення Служби автодоріг у рамках експлуатаційного утримання.

Керівництво Служби та ТОВ «Мостобудівельний загін - 112», які проводять ремонтні роботи, в деталях розповіли про об’єкт, хід та темпи ремонту, а також про соціальне навантаження, яке він несе.

Нагадаємо, тут вже виконано майже 50% запланованих робіт: провели роботи по розбиранню проїзної частини з монолітною плитою та очистили піскоструменевим методом поверхні балок прогонів;  розібрали перехідні плити та лежні, очистили поздовжні шви прогонових будов від слабкого   бетону та корозії арматури; влаштували перехідні плити. Ведуться роботи по ліквідації тріщин в бетоні шафної стінки, балок та ригелів ремонтними сумішами, а також виконуються роботи по заміні опорних частин.

Через те, що шляхопровід знаходиться над залізничними коліями роботи не можна виконати оперативно, втім, за планом до кінця травня рух для автотранспорту буде відкритим.

Проектна вартість складала 10,7 млн грн., та в ході робіт були виявлені дефекти, які змусили провести додаткові роботи з укріплення несучих частин, що призвело до здорожчання на більш ніж мільйон гривень.

За якістю виконання та використаних в роботі матеріалів слідкують співробітники лабораторії якості служби та інженерно-технічні працівники. Такий же контроль веде і сам підрядник.

Побаченим Міністр Чернишов залишився задоволеним і побажав не збавляти темпи та якнайшвидше відновити рух оновленим шляхопроводом.

Прес-служба САД у Кіровоградській області