УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » Кіровоградщина. Мости. "Велике будiвництво " йде за графіком

Кіровоградщина. Мости. "Велике будiвництво " йде за графіком

Права смуга мосту на 717-му кілометрі дороги М-12 Стрий  - Тернопіль  - Кропивницький  - Знам’янка, поблизу готельно-ресторанного комплексу "Козацька застава" в роботі.
Шар старого асфальтобетонного покриття вже відфрезеровано і виконується демонтаж монолітної плити, перильноно та бар'єрного огородження. Паралельно триває очищення від порослі конусів для подальшого їх укріплення.
Наступним етапом буде монтаж армокаркасу під залив монолітної плити цементобетоном. Далі - влаштування гідроізоляції, деформаційних швів та двох шарів гарячого асфальтобетону. Після проведення аналогічного комплексу робіт на лівій смузі мосту, буде влаштовано перильне та бар'єрне огородження, нанесено розмітку.
Проект капітального ремонту також передбачає відновлення водовідведення та водотоків, а також влаштування автономного освітлення.
Роботи виконуються під відкритим рухом, тож транспорт рухається у режимі реверсу.

Простмо водіїв не ігнорувати знаки організації дорожнього руху та не порушувати швидкісний режим. Бережіть себе та життя інших учасників руху.
Нагадаємо, ремонтуємо дорогу М-12 в рамках Маршруту Єдності М-30 Стрий - Ізварине, що стане найдовшим в Україні та поєднає Схід та Захід країни.