УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » ІНФОРМАЦІЯ
ДЛЯ СУБ'ЄКТІВ ДЕКЛАРУВАННЯ СЛУЖБИ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ
У наступному році буде змінено форму декларацій у частині подання віртуальних активів

ІНФОРМАЦІЯ
ДЛЯ СУБ'ЄКТІВ ДЕКЛАРУВАННЯ СЛУЖБИ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ
У наступному році буде змінено форму декларацій у частині подання віртуальних активів

 

 

У наступному році буде внесено зміни у форму декларацій щодо подання віртуальних активів. Документ уже зареєстровано в Міністерстві юстиції, а з 1 грудня 2021 року він набуде чинності.

Про це розповів керівник Управління проведення повних перевірок Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Андрій Пасічник під час Міжнародного форуму «Фінмоніторинг (AML) та безпека при роботі з фіатними валютами та віртуальними активами».

«У наступному році декларанти повинні будуть зазначати не лише вид криптоактиву, вартість та дату набуття. А і додатково повинні вносити також відомості про криптобіржу та публічну адресу. Цей комплекс інформації забезпечить  кращу ідентифікацію актива», — повідомив керівник Управління.

Він додав, що в деклараціях за 2020 рік криптовалюти зазначив  651 посадовець. Водночас декларації подали понад 800 тисяч посадовців.

 Першою країною, яка визнала біткоїн як законний платіжний засіб, став Сальвадор. Про це сказано у рішенні Конгресу країни.

Законодавці центральноамериканської країни проголосували більшістю на користь закону про біткоїни, віддавши 62 голоси з 84 можливих.

В Україні зареєстровано законопроєкт «Про віртуальні активи», який регулює оборот криптовалюта, але не робить її платіжним засобом.

За матеріалами офіційних сайтів НАЗК, АП «Слово і діло»