УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » Готовність нового асфальтного заводу перевірив Сергій Кузьменко

Готовність нового асфальтного заводу перевірив Сергій Кузьменко

На Олександрійщині незабаром почне працювати асфальтний завод, який будує дорожнє підприємство з Чорноморська ТОВ «Автодор». Воно є одним з підрядників Служби автомобільних доріг, тож виготовлений на цьому заводі асфальт, ляже на кіровоградські дороги.

Те, як йде будівництво і на які потужності розрахований завод, безпосередньо на об’єкті дізнавався голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко.

  • Комплектуючі вітчизняного виробництва – з Кременчуцького заводу. По якості вони не поступаються закордонним, але значно лояльніші в ціні. Потужність - до 1200 тонн асфальтобетону за світловий день, цього більш, ніж достатньо, аби працювати на об’єктах без збоїв. Свій завод у підрядника дозволяє прискорити темпи та знизити витрати на ремонті чи будівництві, пояснив начальник Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області Вадим Коюденко.

Нагадаємо, ТОВ «Автодор» минулого року вже працювало на об’єктах в Кіровоградській області і цьогоріч теж виграло тендер  на поточний середній ремонт ділянки дороги М-04, що свідчить про наміри й надалі співпрацювати зі Службою автодоріг.

Прес-служба САД у Кіровоградській області