Служба автомобільних доріг
у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » Голова Кіровоградської ОДА перевірив як іде ремонт дороги Олександрівка-Миколаїв

Голова Кіровоградської ОДА перевірив як іде ремонт дороги Олександрівка-Миколаїв

Дорожники Кіровоградщини відкриті для народу. Робота, що ведеться на дорогах помітна не лише водіям, оскільки кожен етап ремонту під пильним контролем органів влади та журналістів.

Сьогодні, 26 червня, голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко, перебуваючи з робочим візитом в Компаніївському районі, побував на ділянці поточного середнього ремонту дороги державного значення Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв. Зараз там ведуть ремонтні роботи працівники ТОВ «ДС ПРОМ ГРУП» - зміцнюють конструктивні шари та влаштовують вирівнюючий шар крупнозернистим асфальтобетоном.

Начальник Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області Вадим Коюденко відзначив, що підрядники працюють якісно та швидко, з дотриманням технологічних та законодавчих вимог.

  • Зараз у роботі на відрізку, де працюють підрядники, задіяні близько 100 одиниць техніки. Темпи нас влаштовують, якість також, тож за сприятливих погодних умов та при достатньому стабільному фінансуванні ми до середини серпня впораємося з поставленими завданнями, - додав Вадим Коюденко. – Додам, що на свою роботу підрядник дає 10 років гарантії та у разі появи недоліків полотна за цей час, зобов’язується їх усунути власним коштом. Ми працюємо з публічними коштами, за гроші платників податків, тож маємо використовувати їх максимально ефективно.

Побаченим очільник області залишився задоволеним і додав, що за потреби область буде максимально підтримувати Службу у плані відновлення доріг, щоб якнайшвидше зробити проїзд по території регіону безпечним та комфортним.

Нагадаємо, загалом заплановано відремонтувати 33 км вказаної дороги у межах Кіровоградського та Компаніївського районів.

Прес-служба САД у Кіровоградській області