УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » Дорожники зібралися на науково-практичній конференції на Вінниччині

Дорожники зібралися на науково-практичній конференції на Вінниччині

Протягом двох днів керівники обласних  Служб автомобільних доріг прослухають лекційні та наукові матеріали про інноваційні методи розвитку дорожньої мережі , передовий досвід будівництва доріг та проблематику стандартизації матеріалів дорожньої галузі. Ці та ряд інших важливих питань розглянуть в рамках науково-практичної конференції, що організована Укравтодором спільно з ДП "ДерждорНДІ" -  "Сучасні матеріали і технології будівництва, реконструкції та ремонтів автомобільних доріг".

  • Якщо ми хочемо швидко відродити дорожню мережу і в подальшому мати якісні дороги, ми маємо постійно підвищувати свою кваліфікацію, вивчати передовий досвід і вміти його правильно застосувати в Українських реаліях, - говорить начальник Служби автодоріг у Кіровоградській області Вадим Коюденко. – Тому участь у таких заходах – це можливість отримати нові знання, обмінятися досвідом, думками, своїм баченням розвитку дорожньої галузі України.

Від Кіровоградщини участь у конференції бере не тільки керівник Служби, а й начальник відділу експлуатаційного утримання, молодий спеціаліст, Олексій Донченко.

  •  Знання ніколи не бувають зайвими, - впевнений начальник відділу. – Особисто мене найбільш цікавлять безпосередньо виробничі питання, тож інформаційні блоки про бітуми та асфальтобетони, напрямки підвищення їх якості, їх модифікації різними типами добавок, інформація про цементобетони, сучасні добавки та шляхи забезпечення міцності – це саме те, що потрібно. Міцна теорія – надійна практика.

Окремим блоком учасники конференції розглянуть питання підвищення рівня безпеки руху на українських дорогах.

Нагадаємо, згідно програми розвитку доріг, розробленої Укравтодором на 2018-2022 роки, саме якість та безпека є пріоритетами  в роботі всього дорожнього комплексу.

 

Прес-служба С АД у Кіровоградській області