УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » Дорожники Кіровоградщини зібралися на нараду

Дорожники Кіровоградщини зібралися на нараду

Рік ще не завершився, та дорожники вже почали підводити підсумки проробленої роботи. У переддень професійного свята у залі виробничих нарад ДП «Кіровоградський облавтодор» зібрали керівників філій. На порядку денному стояло всього два питання – стан виконання ремонтних робіт та підготовка до зими.

Та розпочалася зустріч з приємного – з нагородження кращих представників галузі. Заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрій Коломійцев подякував дорожникам за їх нелегку роботу та висловив сподівання на подальшу тісну та плідну співпрацю. Крім того, зазначив, що цього року дороги в області стали значно кращими і спільними зусиллями, влада і Служба автомобільних доріг, продовжать активно працювати в даному напрямку. Після вітальних слів Андрій Олександрович вручив Подяки ОДА та побажав процвітання галузі.

Далі естафету нагородження перейняли начальник Служби автодоріг Вадим Коюденко та директор ДП «Кіровоградський облавтодор» Андрій Руднік. Вони вручили Грамоти та Подяки від Державного агентства автомобільних доріг, ПАТ ДАК та безпосередньо від Облавтодору і подякували присутнім за роботу і розуміння.

Після святкових урочистостей розпочалася виробнича нарада. Головний інженер ДП «Кіровоградський облавтодор» Анатолій Зорькін вказав на недоліки в роботі районних дорожніх підприємств та відмітив і їх досягнення.

- У цьому сезоні ми працювали активно та наполегливо. Діяли 10 асфальтобетонних заводів на своїй максимальній потужності аби забезпечити підприємства сировиною, - зазначив Анатолій Олександрович. – Ми працювали не тільки по 5 днів на тиждень, інколи доводилося і по 6-7 днів працювати. Не зважаючи ні на які труднощі, люди розуміли, що в нас є завдання , яке треба виконувати, і вони входили в становище, працювали понаднормово, за що не можна їм не дякувати, - додав Анатолій Олександрович.

З початку року на дорогах загального користування Кіровоградської області ямковість скоротилася на майже 470 тисяч квадратних метрів. Першочергово ремонтували на дорогах державного значення з найвищою інтенсивністю руху. Багато працювали і на місцевій мережі, особливо на маршрутах шкільних автобусів у рамках програми створення освітніх округів.

Окремо поговорили про поточний середній ремонт, що триває на автомобільній дорозі М-04 Знам’янка-Луганськ-Ізварине та зійшлися на тому, що треба максимально прискорити темпи, аби встигнути за планом, доки ще погода дозволяє працювати.

Оскільки якість доріг невідривно пов’язана з навантаженням на них, контроль перевезень вантажів – одне з ключових, але болючих питань для всієї країни. На Кіровоградщині цілодобово працює пункт габаритно-вагового контролю, втім лише один. З початку року вдалося зафіксувати майже шістсот порушень.

Щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період – звірили показники забезпеченості філій фрикційними матеріалами, сіллю та паливно-мастильними матеріалами, а також уточнили стан готовності техніки та комплектуючих до неї.

Загалом же дорожники готові зустріти зиму, хоча на сьогоднішній день ще має місце проблема завезення солі. Втім прогнози вирішення цього питання досить оптимістичні, тож у разі погіршення погодних умов, колапсу на дорогах не станеться.

На останок директор облавтодору наголосив на тому, щоб керівники філій проінспектували свої території і де треба провели повторне скошування порослі, полагодити бар’єрку та знаки зимового утримання. І встигнути повинні до першого листопада.

Крім того він додав, що оскільки галузь втрачає якісні кадри, на разі вирішується питання підвищення заробітної плати дорожнім робітникам. Тож є сподівання, що вже наступного року нелегка праця дорожника буде належно оплачена.

 

 

 

 

Прес-служба САД у Кіровоградській області