Служба автомобільних доріг
у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » Дорожники готуються до зими. Триває перевірка готовності техніки та персоналу до надзвичайних погодних умов

Дорожники готуються до зими. Триває перевірка готовності техніки та персоналу до надзвичайних погодних умов

Перед початком роботи в осінньо-зимовий період дорожні організації по всій країні розпочали перевірку сил та засобів на готовність до роботи в надзвичайних погодних умовах.

На Кіровоградщині кожна філія ДП «Кіровоградський облавтодор», що будуть обслуговувати дороги державного значення взимку, провели тестування технічних засобів.

Дорожні машини, що задіяні на ліквідації зимової слизькості та переметів показали повну готовність. Злагодженість дій є і в роботі працівників – на введені команди кожна ланка зреагувала оперативно та правильно визначили масштаби роботи і потреби в засобах (протиожеледній сумішші та паливно-мастильні матеріали).

  • Попереду зима і погода в цей час примхлива і непередбачувана, тож ми маємо вчасно зреагувати на зміни забезпечити безперебійний проїзд дорогами загального користування для автотранспорту, - зазначає начальник Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області Вадим Коюденко. – Зараз, доки немає ні снігів, ні морозів, ми повинні впевнитися, що кожен механізм, кожен гвинтик у цій системі працює і не буде підведе у потрібний момент.

Нагадаємо, минулого тижня керівники філій відзвітували про загальний стан готовності дорожніх підприємств до зими.

 

Прес-служба САД у Кіровоградській області