УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » ДОРОЖНЄ ГОСПОДАРСТВО КІРОВОГРАДЩИНИ ПІДГОТУВАЛОСЬ ДО РОБОТИ В ОСІННЬО-ЗИМОВИЙ СЕЗОН

ДОРОЖНЄ ГОСПОДАРСТВО КІРОВОГРАДЩИНИ ПІДГОТУВАЛОСЬ ДО РОБОТИ В ОСІННЬО-ЗИМОВИЙ СЕЗОН

Закупили посипні матеріали, підготували техніку та місця обігріву, аби забезпечити безпечний та безперебійний проїзд транспорту дорогами загального користування області.

Підприємства, які задіяні безпосередньо в ліквідації наслідків погодних явищ, проводять навчання та інструктажі для персоналу.

Для боротьби зі слизкістю на автомобільних дорогах області філії ДП "Кіровоградський Облавтодор" підготували сили та засоби на 100%.
Так, піску заготовлено 48 000 тонн, що складає 100%. Технічної солі заготовлено близько 90%.
Відремонтовано та приведено до належного стану:
- 14 пунктів обігріву;
- 16 лінійних виробничих будівель;
- котельню адміністративної будівлі.

План підготовки виконаний на 100%.

Підготовлено роторні снігоочищувачи, навісне обладнання на трактори, бульдозери, автогрейдери,  піскорозкидачи, навантажувачі, солерозподілювач та інша снігоочисна техніка. Загалом в зимовому утриманні будуть задіяні більше 200 механізмів: Облавтодору та ТОВ «ГранбудЛідер».

Техніка, що задіяна у зимовому утриманні, обладнана GPS трекерами. За допомогою яких можна відстежити, де працюють дорожні машини в реальному часі. 

Зважаючи на досвід попередніх років і погодні «сюрпризи», створюється 10-денний не зменшуваний запас паливно-мастильних матеріалів та укладаються угоди про на залучення сторонньої техніки з організацій різних форм власності для боротьби зі стихією. Оперативний зв’язок між виробничими базами філій та основними дорожніми механізмами налагоджено. Діє і цілодобова лінія зв’язку з оперативним черговим Служби автодоріг (068-664-64-22), за якою можна повідомляти про ділянки з ускладненим рухом.

Аби максимально чітко та швидко зреагувати на негоду служба автомобільних доріг тісно співпрацює з органами виконавчої влади, ДСНС та національної поліції, перейшовши на посилений режим роботи.