УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області

» Прес-центр » новини » До відома потенційних учасників процедур закупівель

До відома потенційних учасників процедур закупівель

Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області повідомляє потенційних учасників процедур закупівель, що 19 квітня 2020 року вводиться в дію нова редакція Закону України "Про публічні закупівлі" та деякі інші законодавчі акти щодо вдосконалення публічних закупівель.

Закон визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.

Метою Закону є забезпечення ефективного та прозорого здійснення закупівель, створення конкурентного середовища у сфері публічних закупівель, запобігання проявам корупції у цій сфері, розвиток добросовісної конкуренції.

Закон також має на меті адаптацію законодавства України acquis Європейського Союзу на виконання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони.

 Закон набрав чинності з дня, наступного за днем його опублікування (газета «Голос України» від 19 жовтня 2019 року №200, та вводиться в дію через шість місяців з дня його опублікування, тобто – 19 квітня 2020 року, крім розділу VI, який вводиться в дію через 12 місяців з дня його опублікування.